“Закарпатгаз” оприлюднив інформацію про маршрути переміщення газу

Опубліковано:

Фахівці ПАТ “Закарпатгаз” розробили та оприлюднили на офіційному сайті компанії маршрути переміщення природного газу. Окрім маршрутів газу, на сайті також доступна інформація про середньозважену теплоту згоряння блакитного палива за кожним з них. Відтепер споживач газу має вільний і зручний доступ до інформації про походження та якість (калорійність) газу, що постачається до його оселі.

ПАТ “Закарпатгаз” розробило та оприлюднило на своєму офіційному сайті маршрути переміщення газу з однаковими фізико-хімічними показниками. Використовуючи цю інформацію, споживач газу може простежити шлях проходження блакитного палива однакової якості (калорійності) від відповідної газорозподільної станції (ГРС) аж до газового обладнання, встановленого в його оселі. 

Окрім того, на сайті компанії також доступна інформація про середньозважену теплоту згоряння природного газу за кожним маршрутом. Фактичні дані щодо величини середньозваженої вищої теплоти згоряння блакитного палива будуть актуалізовуватись та публікуватись на сайті компанії щомісяця, не пізніше 8-го числа, наступного за розрахунковим. 

“На сайті зручно і просто відслідкувати, з якої саме ГРС газ потрапляє у розподільну мережу, і, відповідно, його рух через систему ГРП безпосередньо до оселі споживача. Окрім того, кожен споживач зможе взнати середньозважену теплоту згоряння за кожним з таких маршрутів. Це зроблено для того, щоб кожен з наших клієнтів мав змогу ознайомитися з енергетичною цінністю газу, який вони використовують у господарстві”, – зазначив головний інженер ПАТ “Закарпатгаз” Віктор Водзінський. 

Таким чином, газорозподільна компанія виконала зобов'язання, які покладаються на операторів газорозподільних мереж відповідно до Постанови НКРЕКП № 84 “Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП щодо запровадження на ринку природного газу використання одиниць енергії” від 26 січня 2017 року.

Про Захід