На початку травня в Ужгороді проведуть “Майся Фест”

Опубліковано:

“Майся Фест” – фестиваль правильного відпочинку для всієї родини, що вже втретє пройде 7-8 травня у Боздоському парку в рамках “Сакура фесту”. Про подію розповів координатор фестивалю Сергій Денисенко.

“Захід позиціонують як фестиваль-пікнік чи фестиваль правильноговідпочинку для дітей та дорослих. Передбачено кулінарну частину фесту із здоровою їжею та не дуже :), вино, працюватиме велика дитяча зона з локаціями від дитячих таборів, мовних шкіл, розвиваючих центрів – такий собі “Майся фестик”.  Будуть також спортивні змагання та показові виступи, задіяні у фестивалі і хенд-мейдери, причому, за словами Сергія Денисенка, не тільки з готовою продукцією, а й проводитимуть майстер-класи для всіх охочих.

Фестиваль “Майся Фест” проводять спільно із друзями  – “Рухом підтримки закарпатських військових”, який матиме окрему локацію і проводитиме лотерею та збір коштів для підтримки військових у зоні АТО.

Організатори запрошують провести травневі вихідні на “Майся фест” і гарантують усім гарний настрій!

Також Сергій Денисенко розповів про ще один захід у рамках “Сакура Фест” – півфінальні ігри закарпатської ліги КВН, які відбудуться 28 квітня та 5 травня у ПАДІЮНі. За його словами, цього року трохи змінили схему сезону, додали імпровізації та цікавих моментів – щось від “Дня сміху”, щось від КВНу. “Сезон обіцяє бути цікавим та насиченим, приходьте посміятися”, – запросив Сергій Денисенко.

Про Захід