Міжгірські рятувальники нагадали вірникам правила пожежної безпеки

Опубліковано:

Наближаються Великодні свята. Отож зараз увага рятувальників направлена на проведення профілактичної роботи як з представниками духовенства, так і з вірниками. Під час святкових богослужінь у храмах масово запалюють свічки. А за умови необережності чи безнаглядності відкритий вогонь може призвести до пожежі, а то й гірше – до людських жертв.

12 квітня представники Мукачівського міськрайонного відділу завітали на круглий стіл із керівниками релігійних громад. Під час зустрічі рятувальники нагадали представникам духовенства основні правила пожежної безпеки під час Пасхальних богослужінь, наголосили на обов'язковій наявності в храмах первинних засобів пожежегасіння, вільного доступу до евакуаційних виходів та справності електромережі.

Сьогодні ж рятувальники Міжгірського районного сектора Управління ДСНС України у Закарпатській області розповсюдили серед населення листівки та пам'ятки щодо безпечного святкування Великодня. Окрім безпосереднього спілкування із громадянами рятувальники розмістили листівки у місцях із масовим перебуванням людей: на автостанціях, залізничних вокзалах, магазинах та  у закладах харчування.

А от іршавські рятувальники 11 квітня провели виховну роботу із дітьми, які зібрались на районну акцію “Красується писанка Іршавщини”. Загалом було охоплено більш як 100 осіб. Під час цього заходу фахівці ДСНС розповсюджували серед підростаючого покоління листівки, одночасно розповідаючи основні правила святкування Великодня.

Шановні громадяни! Напередодні свята рятувальники закликають бути обачними та вкрай обережними при використанні відкритого вогню, не забувати про правила безпеки й поведінки у багатолюдному місці. Під час освячення паски треба подбати про те, щоб запалена свічка не торкалась поліетилену або кошика. Також необхідно бути обережними з вогнем, щоб уникнути пожежі та травмування людей. Готуючи святкові страви, не варто забувати про правила безпеки при експлуатації печей, газових та електричних приладів. У жодному разі не можна залишати дітей наодинці, особливо коли в будинку розжарена піч та горить газ. Під час відпочинку на природі пам'ятайте про дотримання правил пожежної безпеки. Врешті-решт, необхідно бути обережними, щоб свято не перетворилося на трагедію.

У ДСНС України у Закарпатській області

 

Про Захід