Лялькарі “Бавки” проведуть для маленьких ужгородців майстер-клас

Опубліковано:

Лабораторія творчості “Зможуть усі” – один із заходів у рамках цьогорічного “Сакура Фест” в Ужгороді. Сьогодні його на прес-конференції представила начальник управління культури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської міської ради Ольга Василиндра.
“Зможуть усі” буде проходити 30 квітня на площі Театральній із 14 до 17 години. Зокрема, лялькарі закарпатського академічного обласного театру “Бавка” представлять театралізоване дійство на сцені, а для діток проведуть майстер-клас із ляльководіння.

Майстер-класи з хореографії організовують хореографічний ансамбль центру творчого розвитку дітей “Зефірчик-Зіраті”, зразковий дитячий ансамбль танцю “Веселка”, зразковий театр танцю “ДиВо”, народного фольклорно – етнографічного ансамблю “Ужгород”.
Будуть також майстер-класи гри на акордеоні та скрипці – від викладачів дитячої музичної школи №1 ім.Чайковського (Катерини Шелельо та Лариси Лозової).
Виставка робіт учнів відділення образотворчого мистецтва Ужгородської дитячої школи мистецтв і виставка дитячих малюнків “Рожеві барви міста”.
А головну “героїню” – квітку сакури – усім охочим допоможуть виготовляти майстри народної творчості: з солоного тіста (Наталія Тисовська), з природних матеріалів (Олена Ярош), із паперу (Ольга Штіль).

 

Про Захід