Майже три десятки виноробів презентують свої вина на «Sakura Wine»

Опубліковано:

Ужгород як винну столицю виноробного краю – Закарпаття презентують на фестивалі “Sakura Wine”, який у рамках “Сакура Фест” вперше проходитиме цього року. Як розповіла сьогодні на прес-конференції координатор “Sakura Wine” Ольга Тоїчкіна, почнеться фестиваль у п'ятницю, 21 квітня, об 11 годині саджанням деревцят сакури у скверику Героїв Небесної сотні і триватиме усі три дні уік-енду – до вечора неділі 23 квітня.
“Sakura Wine” буде проходити у підвалах, верхніх залах і на відкритих майданчиках історико-архітектурного комплексу “Совине гніздо”. Будуть представлені насамперед рожеві вина – за кольором квітів японської вишні – і не лише закарпатських виробників, а й з Одещини, Херсонщини. 
Уже заявили про участь майже три десятки виноробів, кожен проведе презентацію і дегустацію своєї продукції. 
 На “Sakura Wine” будуть представлені також сири, м'ясні вироби. Заплановані і численні майстер-класи, лекції.

Обов'язкова умова участі для виноробів – продукція повинна бути лише в скляних пляшках. Як сувенір кожен відвідувач зможе придбати рожеве сухе вино – символ ужгородської сакури. 
Професійна комісія визначить краще рожеве вино фестивалю, також кожен виробник зможе показати та розказати про свій продукт.
У програмі фестивалю, крім стендів виноробів і фуд-кортів, також будуть лекції і демонстрації фільмів на тему вина і виноробства, багато музики (живої і від ді-джеїв), арт-майданчик. Для дітей обладнають місце для ігор, інформує прес-служба Ужггородської міськради.

 

Про Захід