У Міжгір'ї впорядкували сміттєзвалище (Фото)

Опубліковано:

 Проблема утилізації відходів життєдіяльності людства майже на першому місті стоїть у всьому світі. Не оминає вона і селище Міжгір'я. З кожним роком збільшується об'єм утворення відходів на одного мешканця. Питання сортування та утилізації сміття одне з пріоритетних, яке селищний голова Василь Щур розпочав вирішувати на найвищих рівнях. Та сьогоні відходи захоронюють на селищному сміттєзвалиші, яке уже аж тріщить.

Для виконання ефективної роботи із забезпечення чистоти в Міжгір'ї, необхідно тримати селищне сміттєзвалище в порядку, проводити меліоративні роботи та роботи з планування відходів. У зв'язку з тим, що у розпорядженні селищної ради відсутня техніка (бульдозер та інша важка вантажна техніка) доводиться на умовах підряду залучати виконавців робіт. Уже вдруге аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області проводяться роботи з планування відходів більш ніж на 2 гектарах площі сміттєзвалища.

Селищний голова від імені усіх міжгірців висловлює вдячність виконавцям робіт та керівництву управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області за посильну допомогу у вирішенні цього надзвичайно важливого питання.

Міжгір'я онлайн


Про Захід