В Ужгороді відбудеться театральний фестиваль “Під цвітом сакури”

Опубліковано:

20 квітня Ужгород вперше прийматиме театральний фестиваль камерного мистецтва. Ми попросили директора Закарпатського академічного обласного музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв Василя Марюхнича розповісти про ідею семиденного дійства.

Ідея фестивалю підказала сакура, адже в другій половині квітня, коли вона зацвітає, Ужгород стає туристичною Меккою. Аби наповнити вже традиційний “Сакура-фест” мистецьким змістом, було вирішено з 20 по 26 квітня провести відкритий театральний фестиваль, який ми назвали “Під цвітом сакури”. Фестиваль проходитиме на малій сцені театру, де вже успішно реалізовано три наші мистецькі проекти.

До Ужгорода приїдуть провідні театри України. Це дасть нам змогу популяризувати як наш доробок, так і здобутки наших колег. З огляду на обмежену кількість місць на малій сцені (усього 77), просимо шанувальників театрального мистецтва не баритися з придбанням квитків. До речі, вони теж значно дешевші за традиційні гастрольні у нашому місці. Адже ми ставимо собі за мету в першу чергу популяризацію малої сцени, цього унікального способу найтіснішого спілкування акторів із глядачем.

У четвер, 20 квітня, о 19.00 фестиваль розпочнеться виставою “Піаніст” Київського академічного молодого театру за п'єсою Вадима Лєванова.

У п'ятницю, 21 квітня, о 19.00 актори нашого муздрамтеатру покажуть “Спадкоємець” сучасного французького драматурга Лео Е. Манна.

У суботу, 22 квітня, о 19.00 Київський академічний театр “Колесо” зіграє народну комедію “Міріам” за Олегом Юр'євим.

У неділю, 23 квітня, о 17.00 Національний академічний драматичний театр імені І.Франка покаже п'єсу Лесі Українки “На полі крові”. Роль Юди зіграє народний артист України Остап Ступка.

У понеділок, 24 квітня, о 19.00 Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Івана Франка покаже виставу “Кохання з присмаком дощу” за оповіданням Г.Маркеса. 

У вівторок, 25 квітня, о 19.00 на сцену вийдуть актори Національного академічного театру імені Лесі Українки, які зіграють виставу “Двоє, не враховуючи собаки” за п'єсою В.Красногорова.

А завершать фестиваль у середу, 26 квітня, о 19.00 – господарі, які покажуть прем'єру “Круті віражі” за п'єсою Еріка Ассу. 

Про Захід