Закарпатських військовослужбовців навчали військовому обліку

Опубліковано:

Знання із організації військового обліку сержантів, солдат запасу та обліку техніки національної економіки вдосконалювали військовослужбовці та працівники військових комісаріатів області. Провели показове заняття на базі Хустського об'єднаного міського військового комісаріату.

– Основна мета таких занять – виховати у тих, хто навчається, почуття необхідності мати високий професійний рівень знань і постійно його вдосконалювати, – зазначили організатори. – Адже навіть в епоху електронного документообігу знання і практика побудови картотек не втрачають актуальності.

Під час навчань присутні розглянули основні вимоги щодо побудови картотеки військового обліку рядового, сержантського складу запасу в районному (міському) військовому комісаріаті та техніки національної економіки. На заняттях військовослужбовці та працівники узгодили погляди щодо організації військового обліку та бронювання на підприємствах, установах, організаціях та порядку перевірки стану військового і бронювання в органах місцевого самоврядування та на підприємствах.

Група по роботі з особовим складом

та громадськістю Закарпатського ОВК

 

Про Захід