Керівництво ДФС у Закарпатській області висадило дерева вздовж українсько-словацького кордону (Фото)

Опубліковано:

Керівництво Закарпатської митниці ДФС та Головного управління ДФС у Закарпатській області, сьогодні, 10 квітня, долучилися до  акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”. Захід організувало Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства. 

– Природа прокидається, все зеленіє та цвіте. Ми, як ніхто інший, хочемо примножувати цю красу і долучаємось до різноманітних весняних акцій, мета яких не тільки чисте довкілля, а й висадження різноманітних дерев та кущів. Зверніть увагу, ми висаджуємо дерева вздовж українсько-словацького кордону, де у 2015 році був потужний буревій, який наробив лиха. Карпати – це наші легені, і від нас залежить наскільки здоровими, і повноцінними вони будуть, – зазначає в.о. начальника Закарпатської митниці ДФС Станіслав Балуєв.

– Ми разом із усіма закарпатцями повинні турбуватися про порядок в лісі та його благоустрій. Матимемо надію, що деревця, які ми висадили сьогодні, приживуться та добре ростимуть, і, крім приємного естетичного вигляду, будуть виконувати свою основну функцію – насичуватимуть повітря киснем, – підкреслює заступник начальника Головного управління ДФС у Закарпатській області Степан Кіяк.

ДФС у Закарпатській області

Про Захід