Закарпатським військовим допомогли ужгородські танцюристи

Опубліковано:

 Народний художній колектив “Студія сучасного танцю “Бліц” провів 23 жовтня благодійний концерт на підтримку українських військових у зоні АТО. У приміщенні театру стояла скринька, куди охочі могли віддати свої кошти на допомогу українським бійцям. Про це “Про Заходу” повідомляє “Заголовок”.

У концерті брали участь як дорослі танцюристи, так і молодші танцівники. ССТ “Бліц” запропонував до уваги глядачів 25 неймовірно вражаючих танцювальних номерів у стилях хіп-хоп, модерн, контемпорарі, джаз, афро-джаз та чірлідинг. Особливу увагу привернула небайдужість маленьких українських патріотів до нашого стану в країні. Ведуча благодійного концерту зачитувала листівки, показувала малюнки, які діти зробили для військових у зоні АТО. Танець “Обійми” нагадав, як теперішнім нашим бійцям не вистачає підтримки та обіймів рідних.

У планах “Бліцу” ще багато концертів, наприклад, вже зовсім скоро Студія святкуватиме своє 25-річчя і обов'язково запросить до святкування глядачів. На питання, що надихнуло на створення такого задуму, танцівники відповіли, що стан в нашій країні не може не зачепити за живе, тому бліцівці постаралися передати глядачам всі свої емоції та відчуття. Справжнє відчуття можна передати різними емоціями, але виразити стан душі танцем зможе не кожен.


Про Захід