В Ужгородському прес-клубі проходитиме інформаційна доба – «День виборів»

Опубліковано:

  У неділю, 26 жовтня з 8.00 ранку по 20.00 год в Ужгородському прес-клубі проходитиме інформаційна доба – “День виборів”.

Традиційно у день голосування Ужгородський прес-клуб “щовиборів” забезпечує інформаційні потреби закарпатських мас-медіа у виборчій інформації. Цього року Прес-клуб продовжить популярну традицію. Також йтиме обмін інформацією між прес-клубами по всій Україні. У всіх районах Закарпаття працюватимуть журналісти прес-клубу, які оперативно надаватимуть актуальну інформацію у прес-клуб, інформацію можна відслідкувати на сайті Zaholovok.com.ua, а також взяти з розсилки прес-клубу.

Упродовж дня заплановано ряд засідань прес-клубу:

12.30 відбудеться засідання на тему “Виборчий полудень: як голосує Закарпаття. Експерти про день виборів”. Із журналістами зустрінуться:

Маріанна Колодій, політолог, соціолог, директор Центру ґендерної освіти при УжНУ;

Сергій Федака, професор, д.і.н.;

Федір Шандор, д.ф.н., соціолог, директор Карпатського центру полінгових досліджень;

А також представники партій та кандидатів.

15.30 відбудеться засідання на тему: “Відповідальний день для закарпатського політикуму: як працюють штаби кандидатів по області”.

Про перебіг голосування, перешкоди, конфлікти, несподіванка розкажуть керівники/представники штабів кандидатів та мажоритарників.

18.30 відбудеться засідання на тему: “Попередні підсумки виборчого дня: як проходило голосування на Закарпатті”.

Віктор Пащенко, соціолог, керівник Закарпатського інституту політичних досліджень;

Олександр Пєлін, соціолог, голова Асоціації соціологів Закарпаття;

А також представники партій та кандидатів.

Для пропозицій, зауважень, коментарів, звертайтеся за тел./мейлом прес-клубу. [email protected], (0312)61 60 07, 0505586675

Заходи проводиться в рамках виборчого проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні спільно з сайтом Zaholovok.com.ua, Бюро “Аналітик-Контент”, юридичною службою Ужгородського прес-клубу, іншими експертними організаціями.


Про Захід