Ромська громада Ужгорода святкує Міжнародний день ромів (Фото)

Опубліковано:

“Хочу бути хорошим чоловіком”, – так назвав свій малюнок на конкурсі про професію мрії один із першокласників Ужгородської ЗОШ №13, де вчаться переважно ромські діти. Інші школярі хочуть бути стюардесами, лікарями, перукарями, вчителями, аніматорами, майстрами тату, космонавтами, поліцейськими тощо, а також феями, принцами і принцесами. Це вони відобразили у своїх малюнках на конкурс “Професія моєї мрії” або “Професія у моїй сім'ї”, який зорганізували управління освіти Ужгородської міської ради, міський Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та благодійний фонд “Ромське життя”. 
Призи за малюнки, а також за кращі писанки до шкільної великодньої композиції сьогодні вручали на святі, яке на подвір'ї біля школи організували самі роми з нагоди Міжнародного дня ромів, який відзначається 8 квітня. 
На святкуванні з вітальним словом виступив заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак. Відзначив, наскільки творчими є ромські діти і як важливо, аби вони ходили до школи, здобували освіту. Подякував також усім педагогам школи, організаторам святкування, усім лідерам ромських громад і представникам благодійних організацій, які долучаються до допомоги ромській громаді. 
Про професії, в яких роми з давніх-давен є кращими, і різноманіття фахів, де бачать себе діти, про що засвідчили їхні малюнки, наголосив у своєму виступі директор Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ужгородської міської ради Іван Фленько. 
Продовжили святкування виступи виконавців, співочих та танцювальних, переважно дитячих колективів, інформує прес-служба Ужгородської міськради.

Про Захід