Пожежники до виборів готові

Опубліковано:

 У готовність приведено 53 одиниці пожежної, аварійно-рятувальної та спеціальної інженерної техніки,

Цими вихідними в Україні відбудуться позачергові вибори депутатів до Верховної Ради України. Тож зараз для оперативно-рятувальної служби актуальним є питання протипожежного захисту виборчих дільниць, адже їх 26 жовтня відвідає велика кількість людей. З приводу забезпечення пожежної безпеки під час підготовки та проведення виборів в Аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення Управління ДСНС у області відбулася нарада під головуванням начальника Управління Мирослава Щербея.

На нараді керівник оперативно-рятувальної служби Закарпаття Мирослав Щербей визначив відповідні заходи та завдання, що мають вживатись особовим складом для підвищення оперативної готовності до реагування на різного роду надзвичайні події у період виборчого процесу.

 

“Так, на період з 25 по 27 жовтня в усіх підрозділах Управління ДСНС України у Закарпатській області призначені відповідальні посадові особи та створені оперативні групи для здійснення контролю за несенням служби особовим складом, у тому числі на виборчих дільницях, для організації оперативного реагування на випадок ускладнення пожежної і техногенної безпеки та виникнення надзвичайних ситуацій на території Закарпаття. А з метою більшого контролю за протипожежним станом на виборчих дільницях чергуватимуть працівники ДСНС”, – зазначив на нараді Мирослав Щербей.

На випадок ускладнення техногенної і пожежної обстановки та виникнення надзвичайних ситуацій, у готовність приведено 53 одиниці пожежної, аварійно-рятувальної та спеціальної інженерної техніки, серед яких пожежні аварійно-рятувальні автомобілі АПД-2 “Дельфін”, автодрабини АД-30, рятувальний автомобіль STAYER, САРМ, автомобілі високої прохідності, автомобіль піротехнічної групи та інші засоби для виконання рятувальних заходів. Також вживається комплекс заходів щодо недопущення порушень дисципліни у підпорядкованих органах управління, підрозділах Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту й спеціалізованих формуваннях. Загалом від оперативно-рятувальної служби краю для забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час виборів буде залучено 800 чоловік особового склад.
У ДСНС України у Закарпатській області


Про Захід