Закарпатська ліга КВН розпочинає 18 сезон

Опубліковано:

 Традиційно початок нового ігрового сезону складався із двох етапів.

На “внутрішньому” фестивалі у знаковому для ЗЛ місці – “Ювентусі” – зібралися усі охочі грати у найвеселішу гру (при цьому у КВНівців “постарше” з'явилося яскраве почуття ностальгії за колишніми, “ювентівськими” сезонами). Відбулося знайомство, реєстрація та звісно не обійшлося без розминки. У набільш складний КВНівський конкурс захотіли зіграти 13 команд. Цього разу обіграли усіх і найдотепніше відповідали на різноманітні питання наймолодші учасники Ліги – улюбленці публіки – гімназисти “Вхід у змінному взутті”. ВУЗВ отримали символічний кубок та щорічники від Асоціації “КВН України”, повідомляє Сашка Артюхіна, Закарпатська ліга КВН.
Що ж, із командами-учасницями на сезон-“повноліття” – більш-менш визначено… І ось уже збирається зала ПАДІЮНу на гала-концерт відкриття! У фестивалі взяли участь 20 команд, а саме:
А ШО?! (філологічний ф-т УжНУ), АВС (біофак УжНУ), Все включено, Имеем право (ф-т європейського права і правознавства УжНУ), Три веселі букви (ІТФ УжНУ), Девід Духнович, Фрешберрі, ТакийсьГиКлепач (ТГК) із Іршави, Трудовые будни, Наташа, ты королева (медфак УжНУ), Женсовет (УТЕК), ВУЗВ (гімназія), В комі (журналісти УжНУ), Закон Авогадро (хімфак УжНУ), Шара (Мукачево), Вихід на три, На Юг, От Фонаря (Кушниця), Sponge Bob та БезУмная Молодежь (Мукачево).
І це – ще не повний список. До нас, можливо, знову завітають команди із інших областей, і ще декілька “бувалих” команд обдумовують свою участь у сезоні, а там, гляди, і новенькі – підтягнуться.
Збірні показали фрістайли-представлення команди, а також зіграли розминку. На цей конкурс усі були умовно поділені на три команди – “ужгородці”, “приїжджі” та “б/у-шні”. Розминка відбувалася із залом, авторів найсмішніших питань було відзначено: Юрій Бобуський задав найкумедніше питання у мережі та озвучив його командам на грі, а Олександра отримала приз за найкраще питання за версією команд.
На фестивалі Закарпатська Ліга КВН уже традиційно допомагала закарпатським воякам, які на Сході України відстоюють наше мирне небо (ЗЛ КВН долучається до Руху підтримки закарпатських військових). Цього разу вдалося зібрати 1632 гривні! Кошти будуть спрямовані задля купівлі необхідного нашим солдатам тепловізора (який немало-небагато коштує більше 57 тис грн). Разом – СИЛА!
Завершувався гала-концерт запальною спільною піснею “Тут КВНчик” – 18-ий сезон відкрито!
Очікуємо на нові злети, цікаві відкриття, яскраві команди. Та знаємо: сумувати не доведеться!
Надалі плани у ЗЛ КВН теж насичені – у листопаді КВН святкує День народження, на Закарпатті цю подію відзначатимуть у кілька етапів: Спецпроектом до Дня КВН (5 листопада)та фестивалем шкільних команд КВН (7 листопада). Потім у нас – перший тур (17-20 листопада), а далі – багато цікавих заходів!


Про Захід