Підкуп – це погано, але де виборча свідомість, цікавиться голова області

Опубліковано:

Василь Губаль, керівник області, пояснив, що вважає підкуп виборців ганебним явищем, але водночас не розуміє, де гідність у людей, які погоджуються продавати свій вибір.

“Такої інформації є багато (про підкуп виборців. – Ред.). Потрібно писати заяви про подібні факти в окружні, дільничні комісії, в міліцію. Щопонеділка я зустрічаюся з керівництвом правоохоронних органів та наголошую, що подібні факти необхідно виявляти, щоб не допустити підкупу. Будемо про це говорити й сьогодні, – каже Губаль.

– Але ми маємо бути зрілими виборцями. Я не розумію виборця, котрий продається. Це наша свідомість, її не можна зраджувати. Треба інформувати про спроби підкупу, подавати заяви”.

Зі слів керівника області, він мав розмову з приводу підкупів із народним депутатом Валерієм Пацканом, який відправив запит щодо підкупів до начальника УМВС України в Закарпатській області. Ведеться перевірка всіх звернень.

“Сьогодні матиму інформацію щодо результатів перевірки. Ставлюся до цього негативно і ще раз прошу: не піддаватися на провокації та підкуп”, – підсумував Губаль.

Про Захід


Про Захід