У Невицькому проводять ямковий ремонт траси

Опубліковано:

Оновлення автодороги від Ужгорода до Ужоцького перевалу триває повним ходом, інформує прес-служба Служби автомобільних доріг у Закарпатській області.

Ямковий ремонт автодороги в селі Невицьке Ужгородського району проводять дві комплексні бригади. Тут робота спориться – благо, погода сприяє. Щойно під'їхав самоскид із асфальто-бетоном. Він напоготові висипати, де вже підготовлені ями, потрібну кількість матеріалу.
– За день буде “підліковано” сто двадцять квадратних метрів дороги, – каже  начальник Ужгородської дорожньо-експлуатаційної дільниці (ДЕД) Михайло Семенюк. – Зараз ми ліквідовуємо ями на 240-му кілометрі автодороги Львів – Самбір – Ужгород.
Ямковий ремонт – марудна справа. Спочатку фрезою вирізається відповідна площа навколо ямки, яка утворилася протягом зими; потім за технологією видувається пилюка, відтак краї й середина заглиблення підмазується бітумом і нарешті вкладається асфальт, який відразу ж закатується машиною-катком.
Як повідомив інженер з технагляду Служби автомобільних доріг у області Леонід Островський, райавтодори у Великоберезнянському районі відремонтували відрізок автошляху від 201-го по 208-й кілометр, у Перечинському районі – від 225-го по 230-й кілометр, а Ужгородська ДЕД уже пройшла від межі Перечинщини в напрямку обласного центру від 230-го по 240-й кілометр. До Великодня дорожні служби повинні заробити ями і навести лад на автошляхах у межах Ужгородщини.
А загалом протягом квітня-травня, cподіватимемося весняна погода буде сприятлива, дороги державного значення мають бути оновлені.
 

Про Захід