Мукачівські депутати обурені тарифами на газ

Опубліковано:

Депутати Мукачівської міської ради прийняли на позачерговій сесії звернення до Президента, в якому вимагають скасувати абонплату за газ та зменшити тарифи на газ.

Депутати Мукачівської міської ради, обурені рішенням, яким 28 березня 2017 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

“Для Закарпатської області цей тариф, в залежності від потужності лічильника становитиме    від 140 до 210 гривень щомісяця для кожної оселі.  Абонплата в розмірі 210 гривень буде обов'язковою майже для 90% мукачівців. При цьому абонплату за газ держава не субсидіюватиме.

Закарпаття – єдиний регіон, який відмовився від центрального теплопостачання. Зважаючи на те, що в Мукачеві у більшості містян встановлено лічильники потужності від G4 і вище, адже газ використовують і для обігріву помешкань, містяни сплачуватимуть щомісяця газовому монополісту непосильну плату.

Ми переконані, що рішення НКРЕКП – це дії, які призведуть до зубожіння українців і є нічим іншим, як економічним геноцидом. Ми депутати Мукачівської міської ради, закликаємо Вас: негайно скасувати абонентську плату за підключення та зменшити ціну на газ для населення”, – йдеться в тексті звернення.

Мукачівська міськрада

 

 

 

 

Про Захід