ОПОРА зафіксувала 30 порушень під час виборчої кампанії

Опубліковано:

“Ці вибори будуть доволі складні: більша кількість суб'єктів, конкуренція, боротьба, не завжди чесна, крім того, ми продовжуємо знаходитись у стані війни. Не виключено, що багато несподіванок можна очікувати вдень і в ніч виборів”. − про це сьогодні, 24 жовтня, повідомив координатор ГО ОПОРА в Закарпатській області Володимир Феськов.

“Доволі приємний сюрприз те, що покращилася співпраця з правоохоронними органами, − наголосив координатор організації. В області. За перебігом виборчої кампанії в області на всіх округах працювали спостерігачі ОПОРИ. Крім того, в день виборів за процесом спостерігатимуть додаткові короткотермінові спостерігачі.

За словами Володимира Феськова, станом на сьогоднішній день в області зафіксовано 30 порушень, значна частина з них пов'язана з агітацією: відсутність вихідних даних, чорний піар, джинса, розміщення агітматеріалів в недозволених місцях тощо. Також були зафіксовані кримінальні втручання у виборчий процес. Напад на волонтера, та нищення агітаційної продукції. Також зафіксовано 4 факти підкупу (товари і послуги), 3 − застосування адмінресурс в області.

Про Захід


Про Захід