За тиждень в області зафіксовано 52 випадки крадіжки електроенергії

Опубліковано:

ПАТ “Закарпаттяобленерго” виписав штрафи майже на мільйон гривень. 

За період з 27 березня по 2квітня поточного року працівниками Товариства виявлено 52 факти крадіжок електричної енергії. Складено  45 Актів про порушення Правил серед населення та 7 Актів – у юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Тячівському районі та м. Ужгороді(17 та 6 порушень відповідно). При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження та зриву пломб на засобі обліку,а також способом втручання в роботу засобу обліку способомпошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у6-ти районах, з яких найбільше у м. Ужгород (2 порушення). При цьому найпопулярнішим порушенням (у 6-ти випадках)залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 922,92 тис.грн, із яких:

  • у побуті –на суму 386,69тис. грн;
  • у юридичному секторі– на суму 536,23 тис. грн.

Прес-служба ПАТ “Закарпаттяобленерго”

 

Про Захід