Під час суботника активісти розчистили територію майбутнього спортивно-реабілітаційного центру

Опубліковано:

1 квітня 2017 року, відбувся суботник по прибиранню території майбутнього спортивно-реабілітаційного центру інвалідів та учасників АТО в місті Ужгороді.

Подібний суботник по розчистці території колишньої котельні проводиться вже дев'ятий раз. Ініціював проведення суботника голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець. До участі у суботнику також долучились члени Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Андріан Опачко, Юрій Сидун, Михайло Корень, Віталій Малеш, Денис Сухотін, члени громадських організацій “Пам'ять Європи”, “Милосердя заради майбутнього” та Закарпатського обласного товариства інвалідів ВОІ СОІУ, а також представники ПП “Пантеон”.

Завданням суботника була розчистка приміщень колишньої котельні та території прилеглої до паркану від сміття. За один день зусиллями активістів вдалось повністю очистити декілька приміщень колишньої котельні та всю територію прилеглу до паркану від сміття.

За допомогу в організації цього суботника варто подякувати Генеральному директору ТОВДжейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед” Анатолію Мікулі.

Всі хто бажає надати грошову допомогу на створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів в місті Ужгороді можуть перерахувати кошти на рахунок в ПАТ КБ Приватбанк п/р 26004053909822, код ЄДРПОУ 37231258, МФО 312378.

 
Про Захід