В інтернеті з’явилося відео першого польоту нового українського літака Ан-132 (відео)

Опубліковано:

На сервісі Youtube з'явилося відео першого пробного польоту літака Ан-132. 

Він вилетів із заводу Антонов Святошин у супроводі “старшого брата” – літака Ан-178.

 

Всього в польоту літак протримався понад півтора години, хоча його розробники розраховували на політ тривалістю годину 20 хвилин. 

На цьому розказав директор програми літаків Ан-132 Олександр Хохлов, повідомляє Укрінформ.

Він наголосив, що погодні умови були доволі складними, тому тривалий політ свідчить про високу технічну готовність літака.

Ан-132 — українсько-саудівський легкий транспортний літак, створений як багатоцільовий сухопутний всеаеродромний близько- та середньомагістральний дводвигунний турбогвинтовий однофюзеляжний дозвуковий легкий транспортний моно-високоплан нормальної схеми 3-го класу.

Особливістю літака є його пристосованість до експлуатації у різноманітних кліматичних умовах, особливо в умовах спекотного клімату, на високогірних та непідготовлених аеродромах.

Виокремленою рисою легкого транспортного літака Ан-132 є можливість його експлуатації із піщаних злітно-посадкових смуг.

Експлуатація літака в транспортному варіанті передбачає повну автономність при базуванні на слабко- та не підготовлених аеродромах завдяки вбудованому комплексу завантаження/розвантаження та із застосуванням допоміжної силової установки.

Ан-132 також може виконувати повітряне десантування вантажів на парашутних платформах та парашутистів, перевозити людей, транспортувати хворих та поранених в умовах надзвичайних ситуацій.

 

 

Про Захід