Крайові депутати внесли зміни до обласного бюджету

Опубліковано:

Серед змін – виплата грошової компенсації за жилі приміщення для сімей загиблих осіб, інформує прес-служба облради.

На розгляд сьомої сесії облради вноситься проект рішення “Про внесення змін до рішення обласної ради від 22.12.2016 №617 „Про обласний бюджет на 2017 рік” (зі змінами від 16.02.2017, 23.03.2017 року).

За словами розробників проекту, а це – департамент фінансів ОДА, даний проект рішення розроблено відповідно до статей 23, 78 Бюджетного кодексу України. Так, збільшено обсяг доходів на суму 256 384 тис.грн., у тому числі:

156,384 тис.грн. – субвенція з державного бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацом 5-8 пункту 1 статті 10, а також для осіб з інвалідністю 1-ІІ групи, визначених пунктами 11-14 частини другої стаття 7 Закону України затвердження “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов, яка розподілена бюджету м.Ужгород;

100,0 тис.грн. – інша субвенція із Вишківського сільського бюджету на виконання робіт по об'єкту „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Вишка Великоберезнянського району – будівництво”, замовником, яких є управління капітального будівництва облдержадміністрації.

Крім того, до проекту рішення враховано перерозподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань, а саме зменшено обсяг призначень зазначеної субвенції головному розпоряднику коштів обласного бюджету – департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації на суму – 16 153,1 тис.грн. та розподілено райміськбюджетам із урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 167-р „Про затвердження порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарський засобів для лікування окремих захворювань”.

 

 

Про Захід