Нагороджено переможців конкурсу молодих педагогів

Опубліковано:

Сьогодні, у сесійній залі відбулося підведення підсумків міського конкурсу “Шукаємо молоді педагогічні таланти”, який започатковано 12 років тому і проводиться лише в нашому місті.

Конкурс “Шукаємо молоді педагогічні таланти” проводиться з метою виявлення і підтримки талановитих творчих спеціалістів та сформування громадського уявлення про сучасного молодого педагога. Цьогоріч у конкурсі прийняло участь 23 педагогічних працівників, з яких: 6 – вихователі дошкільних навчальних закладів, 16 – представники загальноосвітніх навчальних закладів та 1 – позашкільного навчального закладу. 

Найактивнішими виявилися педагоги НВК “Гармонія” – 4 учасники, НВК № 11 – 3 учасники, НВК № 6 та ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 – по 2 учасники. 

Умовами конкурсу серед вихователів дошкільних навчальних закладів передбачалось проведення заняття з дітьми, презентація створеного в групі розвивального середовища та виконання тестових завдань з фахової майстерності. Оцінюванню також підлягали й надані конкурсантами власні розробки (конспекти занять з дітьми). Молоді педагоги на досить високому рівні продемонстрували власні вміння та навички роботи з дітьми дошкільного віку, виявили належний рівень теоретичної підготовки. Заслуговують на увагу предметно-ігрові середовища, створені конкурсантами. 

Конкурс “Шукаємо молоді педагогічні таланти” серед педагогічних працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів передбачав проведення конкурсних випробовувань, які складалися з тестування з фахової майстерності, проведення конкурсних уроків та їх самоаналіз. Журі також оцінювало конкурсні матеріали – власні творчі розробки (конспекти уроків, занять, сценаріїв та ін.).

Учасники конкурсу виявили добру теоретичну і практичну підготовку з педагогіки, методики викладання предметів, належний рівень фахової підготовки.

Грамотою управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради та премією у розмірі 500 грн. нагороджуються лауреати конкурсу серед педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, які посіли третє місце:

Назаренко Ольга Григорівна – вихователь ІІ молодшої групи ДНЗ № 33

Пазяк Мирослава Василівна – вихователь старшої групи ДНЗ № 21.

Грамотою управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради та премією у розмірі 600 грн. нагороджуються лауреати конкурсу серед педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, які посіли друге місце: 

Сливка Ольга Валеріївна – вихователь середньої групи дошкільного підрозділу НВК “Гармонія”

Богдан Катерина Михайлівна – вихователь середньої групи ДНЗ № 16

Кривко Неля Олександрівна – вихователь ІІ молодшої групи ДНЗ № 19.

Грамотою виконавчого комітету Мукачівської міської ради та премією у розмірі 700 грн. нагороджується переможець конкурсу серед педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів

Мешко Неля Василівна – вихователь І молодшої групи ДНЗ № 9. 

Грамотою управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради та премією у розмірі 300 грн. нагороджуються лауреати конкурсу серед педагогічних працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:

Ребар Аліна Василівна – вчитель географії НВК “Гармонія”

Пилип Віталія Ярославівна – вихователь групи продовженого дня НВК “Гармонія”

Кізман Олександра Олександрівна – вихователь групи продовженого дня НВК № 6

Дорчі Олена Віталіївна – вчитель англійської мови НВК “Первоцвіт”

Цембрик Марія Євгеніївна – вчитель англійської мови ЗОШ № 10

Шелельо Ольга Михайлівна – вчитель фізичної культури НВК № 11

Олексик Ярослава Володимирівна – вчитель інформатики в початкових класах НВК № 11

Махлинець Яна Мирославіна – вчитель англійської мови СШ № 16

Муравйова Марія Петрівна – керівник гуртків МЦПО.

Грамотою виконавчого комітету Мукачівської міської ради та премією у розмірі 700 грн. нагороджується переможці конкурсу серед педагогічних працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:

у номінації “Оригінальність”

– Кіс Тімея Стефанівна – вчитель англійської мови в початкових класах НВК № 11 

Симчира Світлана Іванівна – вихователь групи продовженого дня СШ № 4

Котубей Ольга Василівна – вихователь групи продовженого дня НВК “Гармонія”

у номінації “Творчість”

– Халус Василина Василівна – вихователь групи продовженого дня ЗОШ № 2 ім.Т.Г.Шевченка

– Гієва Яна Олександрівна – вихователь групи продовженого дня НВК “ДНЗ – ЗОШ І ступеня – гімназія”

у номінації “Майстерність”

– Мартин Крістіна Михайлівна – вчитель англійської мови НВК № 6

– Маркулин Олександра Сергіївна – вчитель англійської мови ЗОШ № 20 ім.О.Духновича

у номінації “Талант – 2017”

– Хома Жанна Василівна – вчитель української мови та літератури ЗОШ № 20 ім.О.Духновича.

 

Мукачівська міськрада

Про Захід