Наркоторговця, якого затримали на Тячівщині, тримають під вартою (Фото)

Опубліковано:

До поліції Тячівщини звернувся мешканець району та повідомив про те, що його знайомий займається продажем марихуани. Заявник розповів, що сам купив наркотичну речовину у цього чоловіка, після чого добровільно віддав її правоохоронцям. Працівники поліції в ході проведення досудового розслідування за кримінальним провадженням, передбаченим ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України, тобто незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, встановили, що 27 березня на АЗС в смт. Буштино підозрюваний продав марихуану.

Поліція затримала 27-річного чоловіка після того, як він збув 10 грамів наркотичної речовини за 1500 гривень. Після цього підозрюваний сів у таксі, яке зупинили правоохоронці. В торговця марихуаною було виявлено ще 6 грамів наркотиків.

Наразі слідчі вже оголосили затриманому про підозру у вчиненні даного злочину, а також обрали злочинцеві міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Працівники поліції готують необхідні матеріали для скерування справи до суду.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Про Захід