«Капсулу часу» від «Молодих регіонів» в Ужгороді таки демонтують

Опубліковано:

Журналісту “Про Захід” Ларисі Романюк надійшов відпис від Ужгородської міської ради у відповідь на її звернення щодо демонтажу “капсули часу” та металевої плити із гравіруванням “Молоді регіони”, що знаходиться на перехресті вулиць Корзо та Волошина в Ужгороді.
У відповіді повідомляється: “На ваша звернення від 11.09.2014-го року щодо демонтажу металевої плити та “капсули часу”, що знаходиться на перехресті вул. Корзо та Волошина інформуємо, що дане питання було розглянуто на засіданні науково-художньої ради. Науково-художньою радою рекомендовано департаменту міського господарства Ужгородської міської ради демонтувати металеву плиту і “капсулу часу”.
До речі, відповідь на звернення довелося чекати рівно 43 дні, що є порушенням закону. Адже він чітко встановлює терміни відповідей на такі звернення.
“Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, – невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити
порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів”. − стаття 20 закону України “Про звернення громадян”

ЛАРИСА Романюк “Про Захід”


Про Захід