В Ужгороді ОПОРА вчитиме журналістів

Опубліковано:

У п'ятницю, 24 жовтня, о 18:00 у кафе “Кактус” (м. Ужгород, вул. Корзо, 7) відбудеться навчання для журналістів на тему “Як правильно спостерігати за виборами?”. Унікальна нагода отримати кваліфіковані знання від експертів

Громадянської мережі ОПОРА, сертифікованих ОБСЄ; що здійснюють підготовку журналістів освітніх програм Інституту Масової Інформації.

Теми що будуть розглянуті:

– Новації у виборчому законодавстві;
– Робота журналіста в день голосування та підрахунок голосів, на що варто звернути увагу;
– Статус журналіста. Взаємодія з іншими суб'єктами. Фізична та організаційна безпека;
– Найчастіші порушення під час виборчого процесу та особливості їх висвітлення.
Тривалість навчання 1 година.
До участі у заході запрошуємо журналістів що планують вести спостереження у день виборів на дільницях, за їх межами та на окружних виборчих комісіях.

За коментарями звертайтеся:
Феськов Володимир
Координатор ОПОРИ у Закарпатській області
+38 066 317 36 13

Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об'єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.
Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.

Website: http://oporaua.org/ Facebook: https://www.facebook.com/cn.opora
Twitter: https://twitter.com/opora (@opora)


Про Захід