У Мукачеві пройшов міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Опубліковано:

28 березня на базі Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №16 пройшов міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних (ДЮП). Метою зазначеного заходу є популяризація серед дітей та молоді здорового і безпечного способу життя; формування свідомого й відповідального ставлення до питань особистої та колективної безпеки; залучення дітей, молоді до занять прикладними видами спорту, які спрямовані на підготовку людини до дій у надзвичайних ситуаціях, надання само- та взаємодопомоги; військово-патріотичне виховання молоді та пропаганда професії рятувальника-пожежника; розвиток та прояв особистих творчих здібностей.

За умовами проведення заходу впродовж дня команди майже зі всіх загальноосвітніх навчальних закладів м. Мукачево боролися за призові місця в шести конкурсах: рятувальні роботи у зоні хімічного забруднення; рятування потерпілого у водній екваторії; бойове розгортання пожежної машини; пошуково-рятувальні роботи у зоні природного середовища; агітаційно-презентаційний конкурс; конкурс з основи безпеки життєдіяльності.

Досить цікаво проходив  агітаційно-презентаційний конкурс, де учасники представили на суд компетентного журі стенди, інформаційно-методичні розробки, плакати інші взірці наочної агітації з питань безпеки життєдіяльності. Використовуючи різні жанри мистецтва, команди пропагували безпечний спосіб життя.

За словами начальника Мукачівського міськрайвідділу У ДСНС України у Закарпатській області Василя Голиша, завдяки цим змаганням вдалося підвищити у підлітків рівень знань в галузі безпеки життєдіяльності, підготувати молодь до дій у надзвичайних ситуаціях, сформувати у підростаючого покоління прагнення до здорового та безпечного способу життя.

У ході змагань діти продемонстрували, що на “відмінно” засвоїли знання з основ цивільної захисту, рятувальних та інших невідкладних робіт, здобули практичні навички щодо поведінки в надзвичайних ситуаціях, навчилися вправно користуватися спеціальним рятувальним спорядженням. У свою чергу, рятувальники і надалі будуть робити усе можливе і неможливе, аби проводити змагання на такому високому рівні. Також організатори заходу побажали школярам успішно закінчити навчальний рік, а випускникам – вступити до вишів, серед яких, неодмінно будуть і профільні навчальні заклади Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У гострій та напруженій боротьбі перемогу здобула команда господарів змагань – ЗОШ І-ІІІ ступенів №16. “Срібло” вибороли представники ЗОШ №11. А третє місце розділили між собою вихованці ЗОШ №2 та ЗОШ №13.

Під час нагородження жодна з команд-учасниць не залишилася без відзнак.

У ДСНС України у Закарпатській області

Про Захід