На Закарпатті українець намагаючись перетнути кордон автівкою погрожував прикордонникам

Опубліковано:

Учора ввечері на Закарпатті українець, намагаючись перетнути кордон автівкою, почав погрожувати прикордонникам Мукачівського загону.

Чоловік спрямував в Україну за кермом автомобіля “Мітсубісі” польської реєстрації через пункт пропуску “Косино”, що на кордоні з Угорщиною, разом з пасажирами. Під час здійснення контрольних заходів 21-річний водій, який керував автівкою за дорученням, категорично відмовився надавати транспортний засіб для огляду та почав висловлюватись нецензурною лайкою в бік прикордонників. Через це на кермувальника, який виявився жителем Мукачевого, були складені документи про адміністративне правопорушення за ч. 10 ст. 185 та ст. 202 КУпАП.

Під час складання протоколів, чоловік продовжував вести себе зухвало, погрожуючи прикордонникам фізичною розправою. За даним фактом було проінформовано співробітників Нацполіції.

Після прибуття представників поліції, чоловік поскаржився на погане самопочуття, але від огляду викликаного до нього лікаря швидкої допомоги відмовився.

Варто зауважити, що українець не мав законних підстав на ввезення даного авто на територію України, оскільки надане ним доручення було видане на чуже ім'я. Дане авто через кордон не пропущене.

Прес-служба Мукачівського прикордонного загону

Про Захід