З початку року рахівчани отримали 700 електронних ключів

Опубліковано:

 У Рахівському районі зростає кількість платників, які обирають комфортні умови для звітування, – повідомляє ДПІ У Рахівському районі.

Близько 700 ключів електронного цифрового підпису та посилені сертифікати ключів безкоштовно отримали платники податків Рахівського району за січень-вересень цього року.

Як зазначають у інспекції, все більше громадян оцінюють переваги подання звітності в електронному вигляді. Так, з 33,9 тисяч документів податкової звітності від суб'єктів господарювання району більше 77% надійшли електронною поштою. За допомогою сервісу “Електронний кабінет платника податків” в режимі он-лайн отримано більше 22 тисяч податкових звітів.

ДПІ у Рахівському районі нагадує платникам податків, що для комфортного звітування на веб-порталі Державної фіскальної служби України розміщено інформацію про електронні сервіси, що пропонує відомство.

Завдяки такому електронному спілкуванню можна забути про бюрократію, черги, непорозуміння в спілкуванні тощо – адже не відходячи від комп'ютера можна надіслати до територіального органу ДФС України листи, запити, звітність, заяви.

Переглянути перелік діючих сервісів можна на сайті Державної фіскальної служби за посиланням: http://sfs.gov.ua.


Про Захід