Ужгородська «Говерла» (U-19) перемогла луцьку “Волинь”

“Говерла” U-19 (Ужгород) – “Волинь” U-19 (Луцьк) – 3:1 (0:1).

Голи: Гей (62 п), Тищук 75, Павлич 89 – Маріотто 17.

“Говерла”: Пахомов – Ряшко, Махнєв, Беца, Ганич – Нурієв, Гей, Сегедій, Павлич, Тома (Коваль 90+1) – Варваринець (Тищук 74).

Запасні: Цвєтков, Рацин, Трачук, Буксар, Костак.

Тренер – В. Слюсар

“Волинь”: Жмурко – Байбула, Прошак, Омельчук (Сороченко 72), Кулина – Зінкевич, Тетеренко (Чепелюк 83), Форсюк (Льозін 59), Романюк (Панькевич 70), Маріотто (Білецький 89) – Пітальов (Петров 46).

Запасні: Марчук.

Тренер – Роман Максимюк.

Бойовим вийшов матч молодіжних складів “Говерли” та “Волині” в молодіжному чемпіонаті України U-19. Підопічні Валентина Слюсаря проявили неймовірну волю до перемоги й зуміли досягти бажаного, створивши неймовірний камбек, програючи – 0:1, здолали в рідних стінах луцьких ровесників – 3:1.

Початок зустрічі був зовсім нерайдужний для нашої команди. Вже на першій хвилині Анатолій Нурієв заробив жовту картку, а на 3-й арбітр побачив фол нашого захисника у власній штрафній й призначив пенальті. На щастя лучани не змогли скористатися стовідсотковою нагодою повести в рахунку.

Проте гості змусили наших хлопців більше думати про оборону, ніж про конструктивні дії в нападі, а на 17-й хвилині все ж досягли свого. Прохід лівим флангом завершився вивіреною передачею в район воротарського майданчика, де м'яч точно замкнув бразилійський нападник волинян Маріотто дос Сантос.

З другої половини матчу гра вирівнялася й ініціативу до своїх ніг потроху почали підбирати говерляни.

Розв'язка матчу настала в другій половині зустрічі. Закарпатці збільшили свій натиск, їх атаки стали систематичними. Це й призвело до помилок волинян біля власних володінь. Спочатку рукою у власному карному майданчику зіграв захисник гостей. Пенальті на 62-й хвилині чітко реалізував Віктор Гей. Далі тренерський штаб “Говерли” зробив своєчасну заміну – на 74-й хвилині замість Володимира Варваринця вийшов Павло Тищук. А вже черезьхвилину Павло став своєрідним “джокером” точно замкнувши передачу з кутового – 2:1. Всі питання щодо переможця зустрічі зняв гол Богдана Павлича, який зумів точно реалізувати чудову нагоду, відправивши м'яч повз кіпера лучан – 3:1.

Тож вольова перемога, яка додасть позитивних емоцій нашим футболістам у подальших зустрічах.

Турнірне становище команд: “Карпати” (Львів) – 21 очок, “Динамо” – 13, “Скала” – 10, “Волинь” – 9, “Говерла” – 6.

Наступний матч “говерляни” зіграють в рамках 12-го туру вдома, 5 листопада проти стрийської “Скали”.