Скоро в Ужгороді – «Яскрава країна»

Опубліковано:

Паралельно працюватимуть два конкурсні майданчики.

З 25 по 28 жовтня 2014 року в Ужгороді відбудеться І Відкритий дитячо-юнацький фестиваль-конкурс національних культур та народної творчості
,,Яскрава Країна” Закарпаття – 2014.

Організатор: Громадська організація ,,ЯСКРАВА КРАЇНА”

За підтримки: Управління культури Закарпатської обласної державної адміністрації

Громадська організація ,,Яскрава країна”, вже впродовж 10 років організовує та проводить хореографічні та вокальні фестивалі, цьогоріч вирішила розширити географію своїх заходів і започаткувати фестиваль в місті Ужгород.

Конкурс національних культур та народної творчості відбудеться в декількох номінаціях (народний танець, стилізований народний танець, народна пісня, народна музика, обрядовий театр, фольклорний колектив) у вікових категоріях від 6 до 25 років.

Конкурс сучасної творчості також буде широко представлений в різноманітних номінаціях: джаз, джаз-модерн, контемпорарі, сучасний спортивний танець, танцювальне шоу, естрадний танець, степ, чечітка, бальна хореографія.

Обидва конкурси будуть проходити в найвідоміших місцях Ужгорода: Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр, Закарпатська обласна філармонія, Закарпатський музей народної архітектури та побуту.

Основною метою фестивалю є познайомити дітей зі східних, центральних та південних регіонів з багатою історичною та культурною спадщиною Закарпаття, унікальної області, яка межує з чотирма європейськими країнами і в якій в творчій співдружності існує велика кількість національностей.

Програма фестивалю є досить насиченою і включає в себе:
25 жовтня – день відкриття фестивалю.
26 жовтня – конкурсний день, паралельно будуть працювати 2 конкурсні майданчики: хореографія в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості. Вокальний та інструментальний конкурс пройде в Закарпатській обласній філармонії.
Обидва конкурси розпочнуться об 11:00.
27 жовтня – день майстер-класів, екскурсій, творчих нарад з журі, мистецька акція в с. Пийтерфолво, на меті якої є творчий обмін між колективами села та колективів-учасників фестивалю зі східних регіонів, що працюють у жанрах народного мистецтва і привезуть на фестиваль свої творчі номери і виступи.
28 жовтня – гала-концерт та нагородження учасників, на сцені Закарпатського обласного державного українського музично-драматичного театру.
– See more at: http://uzhgorod.net.ua/news/69400#sthash.I9EmHlq3.dpuf


Про Захід