Львівські митники затримали майже тонну «фруктового льоду»

Опубліковано:

Мешканка Львівщини намагалась незаконно ввезти на територію України понад 23 тисячі упаковок водяного льоду різних смаків.

Нещодавно у пункт пропуску “Смільниця” прибулагромадянка України, яка прямувала з Республіки Польщі як водій автомобіля “Mercedes-Benz Vito”. Формою проходження митного контролю вона обрала смугу спрощеного митного контролю “зелений коридор”, чим заявила про відсутність будь-яких товарів, що підлягають обов'язковому декларуванню та оподаткуванню або належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження.

Однак під час митного контролю транспортного засобу в його багажному відділенні виявлено товар, який відповідно до ст. 378 МК України та Постанови Кабінету Міністрів України №434 від 21.05.2012 року обмежений до переміщення через митний кордон України, а саме: 192 картонні ящики з водяним льодом різних смаків, готовий до споживання після заморожування, з маркуванням “PINI LIZAK LODOWY PASTERYZOWANY” виробництва Польщі, в упаковках по 40 мл, по 120 шт. в ящику.

Отже громадянка порушила митні правила, передбачені статтею 471 Митного кодексу України. Товар вилучено. Його вартість буде встановлено додатково. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Справу скерують до суду.

 

Про Захід