Член Ужгородської громадської ради став довіреною особою екс-регіонала

Опубліковано:

  Вчора анонімний користувач фейсбуку під назвою “Моє місто Ужгород” надіслав на адреси закарпатських ЗМІ, зокрема й сайту Про Захід, інформацію про те, що заступник голови Громадської ради при Ужгородській міськраді Олег Пагулич є довіреною особою кандидата в народні депутати по Ужгородському округу Василя Ковача.

За даними автора листа, відповідна інформація розміщена в агітаційному випуску газети “Неділя”. Саме ця газета друкує рекламні спецвипуски Ковача.

Слід зазначити, що інформацію користувач “Моє місто Ужгород” подає доволі тенденційно, зокрема звинувачує в роботі на Ковача всю Громадську раду, хоча, як відомо, до складу цього органу входили всі бажаючі, тож відповідати за дії кожного ГР просто неспроможна.

Крім того, автор нагадує, що Ковач голосував за диктаторські закони 16 січня та до останнього моменту залишався прибічником Віктора Януковича.

А також: “Він, звісно ж, не голосував за такі закони, як проект Закону про запобігання корупції (№5113) – у другому читанні та в цілому; про проект Закону про систему спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції (№5085) – у другому читанні та в цілому; про повернення до розгляду проекту Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо невідворотності покарання за окремі злочини проти основ національної безпеки, громадської безпеки та корупційні злочини (№4448а), а також був відсутнім при голосуванню про проект Закону про очищення влади (№4359а) – у другому читанні та в цілому”.

Про Захід


Про Захід