Берегівські рятувальники навчали населення протидіяти пожежам

Опубліковано:

Як відомо, виникненню будь-якої пожежі можна запобігти. Для цього треба знати та дотримуватись елементарних правил безпеки. Щоб навчити населення не завдати шкоди своєму життю та здоров'ю, рятувальники ДСНС вкотре проводять з громадянами профілактичні роботи.

Так, 21 березня, спеціалісти Берегівського міськрайвідділу Управління ДСНС України у Закарпатській області спільно з активістами місцевого самоврядування, працівниками поліції здійснили пожежно-профілактичне відпрацювання села Велика Бейгань, що на Берегівщині.

Під час відпрацювання рейдова група спілкувалася з найширшими верствами населення. Під час живої розмови рятувальники нагадали людям, що найпоширенішою причиною пожеж у побуті є саме необережність, халатність і легковажне ставлення до власної безпеки, а винуватцями лиха є самі люди, які нехтують елементарними правилами пожежної безпеки. При цьому особлива увага приділялася питанням безпечної експлуатації електроприладів, газового обладнання, систем опалення та порядку дій при виникненні надзвичайних ситуацій і пожеж. Також рятувальники акцентували увагу селян на забороні спалювання сміття й сухої рослинності, яке, на жаль, з потеплінням стає масовим. Усього було відпрацьовано 231 дворогосподарство та навчено правилам пожежної безпеки 358 громадян. При цьому особлива увага звертається на людей похилого віку, неблагополучних сім'ях та багатодітних родинах. Щоб правила безпечної поведінки завжди були під руками, рятувальники роздали людям тематичні листівки.

Не забули організатори заходу й про приватних підприємців. Так, працівницям швейної фабрики  ТОВ “Хох-Берег” розповіли про правила пожежної безпеки на робочому місці та в побуті.

У Великобейганській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів рятувальники провели заняття із школярами та педагогічними колективами щодо безпечного поводження під час перебування в побуті та на вулиці, як правильно користуватися вогнегасниками, а також довели до них алгоритм дій під час виникнення пожежі. А вихованців місцевого дошкільного навчального закладу вчили правилам безпечної поведінки вдома та під час відпочинку на природі в ігровій формі.

У ДСНС України у Закарпатській області

Про Захід