На Закарпатті реалізують проект «Центр підтримки соціального підприємництва»

Опубліковано:

В рамках проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив” за фінансової підтримки Європейського Союзу в Україні, ГО “Моє Закарпаття” реалізує проект “Центр підтримки соціального підприємництва”. Завдання Центру – допомагати тим, хто вирішив не чекати допомоги від держави, а реалізувати власну ініціативу, спрямовану на вирішення певної проблеми. Йдеться про соціальні підприємства – бізнес, який створений, щоб заробляти й бути стабільним фінансово, а за допомогою прибутку чи своєї діяльності вирішувати проблеми громади.
У Центрі надаватимуть допомогу у  розробці та супроводу перспективних соціальних проектів, сприятимуть  пошуку джерел фінансування, навчатимуть майбутніх підприємців фінансової грамотності та консультуватимуть  щодо можливостей  відкриття власної справи для найбільш вразливої категорії людей.
Соціальне підприємництво у сучасних реаліях спрямоване на прискорення позитивних соціальних змін, забезпечуючи задоволення базових людських потреб у оптимальний спосіб. Воно може і має бути ключовим фактором сталого розвитку не лише окремої місцевості, а й країни в цілому. Соціальне підприємництво характеризується такими головними рисами, як здатність підприємця отримувати прибуток, вирішуючи гострі соціальні проблеми у суспільстві, сприяючи не лише їх усуненню, але й якісно новому розвитку потенціалу населення, інформує прес-служба ОДА.

Контакти  Центру  соціального підприємництва: 0950416817,
[email protected]
88005, м. Ужгород, пр. Свободи б.52, офіс 22 ,
ГО “Моє Закарпаття”,  Степанова Наталя – керівник проекту

22 березня у малому залі Закарпатської ОДА відбудеться засідання за круглим столом на тему “Соціальне підприємництво – нова філософія бізнесу”.
Під час заходу представники влади, бізнесу, громадських організацій  обговорюватимуть питання з надання допомоги по створенню бізнесу  учасникам АТО та їх сім'ям, безробітним, внутрішньо переміщеним особам тощо.
Початок о 14.00
Огранізатори: ГО “Моє Закарпаття” та Центр надання допомоги Учасникам АТО.

 

Про Захід