На Драгобраті заблукав лижник з Рахова

Опубліковано:

20 березня о 19:30 до підрозділів  ДСНС Закарпаття надійшло повідомлення про те, що в районі гори Драгобрат Рахівського району, катаючись на лижах, заблукав 25-річний парубок.

Про цю пригоду сповістив рятувальникам власник готелю, де зупинився молодий чоловік. Він повідомив гірським рятувальникам, що підйомник, на якому хлопець піднімався до початку гірськолижної траси, припинив роботу о 17:00, тож лижник мав би спуститись до бази відпочинку, однак хлопця не було.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт було направлено Ясінянське гірське пошуково-рятувальне відділення у складі 4 професіоналів. О 20:30 громадянина було знайдено та доправлено до турбази. Медичної допомоги він не потребував.

За словами самого лижника, яким виявився мешканець м. Рахова, під час катання на лижах через погіршення погодних умов він втратив орієнтир та з'їхав у бік від гірськолижної траси.

На щастя, пильність власника готелю та оперативність дій гірських пошуковців врятували хлопцеві здоров'я, а можливо навіть і життя.

У ДСНС України у Закарпатській області

 

 

Про Захід