Харківські школярі презентують ужгородцям мюзикл

Опубліковано:

“Діти Заходу та Сходу разом” — так називається акція, яка пройде у приміщенні Закарпатського облмуздрамтеатру 29 березня. 65 юних (учасникам — від 10 до 18 років) акторів із Харкова представлять унікальну виставу-мюзикл “Ти особливий”. Захід проводиться за підтримки Закарпатської та Харківської обласних державних адміністрацій.

“Мюзикл для всієї родини “Ти особливий” — це унікальний авторський проект, в якому на сцені на професійному рівні грають виключно діти. У виставі використовуються авторські пісні, тексти, танці різних стилів. Все дійство відбувається на фоні величезного панорамного екрану. Через спецефекти вистава є надзвичайно видовищною. Але важливим є не тільки це, а, власне, тема вистави. У мюзиклі йдеться про те, що кожен з нас особливий та унікальний, і нам не треба намагатися бути схожими на когось, щоб бути успішними, а треба знайти свій власний талант, призначення і розвиватися в цьому. Також у виставі дуже цікавим та ігровим способом порушуються питання “навішування ярликів” у суспільстві, соціальних мереж, сліпого слідування моді”, — пояснила режисер-постановник Аліса Євдокімова.

Начальник управління культури Закарпатська ОДА Вікторія Фролова зазначила, що влада охоче підтримує такого роду проекти, оскільки вони, окрім гедоністичної функції, виконують соціальну. “Проблематика вистави стосується відчуттів кожної дитини. Коли дитина вірить у себе, то стає добрішою, кращою. А в сучасному світі головне — дати зрозуміти, що ти особливий”, — сказала вона.

“Ми, дорослі, самі того не помічаючи, часто навішуємо ярлики на оточуючих, показуємо не найкращий приклад поведінки, виховуємо у дітях невпевненість у собі. Ця ж вистава переконує, що кожна дитина — унікальна та особлива. І для нашої організації дуже важливо донести цей меседж дітям різних категорій. Саме тому ми забезпечуємо можливість безкоштовного відвідування вистави дітьми із багатодітних та малозабезпечених родин, внутрішньо-переміщених осіб і родин воїнів АТО, дітьми з особливими потребами, вихованців інтернату тощо”, — зазначила член правління ГО “Щасливі діти” Людмила Сюзева, інформує прес-служба ГО “Щасливі діти”

Про Захід