На Закарпатті вже привітали дорожників

Опубліковано:

У середу, 22 жовтня, в Службі автомобільних доріг Закарпатської області за участі керівництва краю та галузі відбулися урочистості з нагоди Дня автомобіліста і дорожника, що його відзначаємо у неділю, 26 жовтня.

Вітаючи присутніх, начальник Служби автомобільних доріг Михайло Попович був змушений вдатися до не зовсім святкових слів. Адже галузь зараз переживає не найкращі часи – передовсім через брак фінансування. Так, за останні роки забезпечення коштами, враховуючи інфляцію, упало аж до двадцяти разів.

Михайло Михайлович наголошує: “У Службі працюють люди, які вміють працювати, й якби були кошти на дороги – ми можемо впоратися з будь-якими задачами”. Утім, нарікає: за останні роки перед дорожниками області ставилося єдине завдання – зберегти наявну мережу шляхів, без побудови нових.

Маючи слово перед представниками галузі, голова облдержадміністрації Василь Губаль акцентував: сьогодні не буде критикувати (хоч і є за що), а прийшов привітати. Керівник області сказав: “Нині перед владою краю є задача – зберегти галузь. Саме тому намагаємося фінансувати структуру з обласного бюджету і вважаємо, що саме ви маєте бути основними виконавцями робіт, хоч, безперечно, повинні й відчувати конкуренцію із приватними структурами – аби краще працювали”.

Василь Іванович наголосив, що стоїть на такій позиції: якщо роботи фінансують з обласного бюджету, вони мають сплачуватися у структуру, яка зареєстрована в області і відповідно сплачує податки. “Дороги – це одна з перших проблем, на яку звертають увагу люди. Ви, дорожники, і ми, влада для кращого результату співпрацювати і довіряти один одному. Я знаю, що на місцях залишилися керівники, які дозволяють встромити руку в бюджет. Це неприпустимо й буду наполягати на звільненнях” – зазначив голова ОДА.

Перед тим, як разом із керуючим справами обласної ради Михайлом Поповичем голова облдержадміністрації вручив грамоти кращим в професії, він також акцентував перед керівництвом Служби: “Запевняю: реформи будуть. Ви – зберігайте фахівців. Працюймо і – очікуймо на новий бюджетний рік”. “Ми – закарпатці, й маємо бути патріотами краю. Як у галузі утримання доріг, так і в інших справах” – зазначив Василь Губаль.
Прес-служба Закарпатської ОДА


Про Захід