Ужгородцям презентують «Онлайн будинок юстиції»

Опубліковано:

22 березня 2017 року о 15.00 за адресою м. Ужгород, пр. Свободи, 16 у приміщені читального залу Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка, Головне територіальне управління юстиції у Закарпатській області у співпраці з Українською Гельсінською спілкою з прав людини в м. Ужгород презентує проект Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції”.   

Даний проект увібрав сервіси, які Міністерство юстиції надає в електронному вигляді, зокрема, отримання документів у сфері реєстрації актів цивільного стану, а також реєстрації та ліквідації фізичної особи-підприємця.

Окрім вищезгаданих сервісів, громадяни також можуть отримати інформацію з усіх реєстрів Мін'юсту, зареєструвати громадське об'єднання або засіб масової інформації, отримати дані про електронний цифровий підпис. Для цього достатньо зайти на сайт сервісу http://online.minjust.gov.ua.

Ще одна новація – соціальний ліфт, де кожен український юрист може залишити свою анкету і вона буде автоматично вноситися в пропозиції із заповнення вільних вакансій в системі юстиції. Також тут можна скористатися послугою “СМС-Маяк”, яка передбачає можливість отримання інформації щодо будь-яких змін в реєстрах бізнесу й нерухомості щодо твого майна.

Прес-служба ГО “Закарпатська громада”

 

 

 

 

Про Захід