Хустяни вчилися ліквідовувати наслідки теракту (ФОТО)

Опубліковано:

 21 жовтня у Хусті відбулися спеціалізовані медико-волонтерські навчання по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов'язаної з терористичним актом. У заході взяли участь рятувальники, медики, правоохоронці, представники РЕМ, газового господарства та інших служб життєзабезпечення району, – повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області.

За сценарієм, внаслідок терористичного акту стався вибух у багатоповерховому житловому будинку з подальшими його руйнуваннями. Під завалами опинилося багато людей.

До місця трагедії за тривожним сигналом почали прибувати рятувальники, медики та волонтери. Також для безпечного проведення аварійно-рятувальних робіт будівлю відключили від електро та газопостачання. Для розбору завалу залучили підйомний автокран, екскаватор та самоскид.

З під завалів врятовано вісім мешканців. Потерпілих одразу передавали до рук медиків, які одразу почали проводити реанімаційні заходи. Одного з травмованих врятувати не вдалося, ще троє перебували у дуже важкому стані, у чотирьох лікарі діагностували травми середньої важкості. Далі травмованих каретами швидкої доправлено до лікувального закладу. У той час рятувальники продовжують розбирати завали та ліквідовують пожежу, що стала наслідком вибуху.

За висновками фахівців, всі служби, що залучалися до проведення навчань спрацювали оперативно. Головною її метою було відпрацювання алгоритму спільних дій по ліквідації наслідків терористичних актів та визначення ступеню готовності органів управління та сил цивільного захисту до виконання покладених на них завдань.


Про Захід