На Луганщині військові медики лікують мешканців Кримського

Опубліковано:

На Луганщині військові медики Збройних Сил України опікуються здоров'ям місцевих мешканців прифронтового селища Кримське.

Так, вже тривалий час фахівці медичного пункту підрозділу однієї із окремих механізованих бригад приймають у себе цивільних пацієнтів, надають їм кваліфіковану допомогу, а у разі необхідності – евакуюють на військовому транспорті до лікарні у Северодонецьк.

– Приблизно із трьох-чотирьох відвідувачів медпункту один є місцевим, – розповідає санінструктор механізованої роти старший солдат Ніна Бережна. – Ми ретельно оглядаємо їх травми, вислухуємо скарги на здоров'я, проводимо різні процедури та охоче ділимося ліками. Часто-густо звертають літні люди із віковими хворобами та діти із синцями чи подряпинами. За приблизними підрахунками із жовтня 2016 – го ми прийняли у себе понад 130 цивільних осіб.

Періодично до селища приїздить мобільна група стоматологів 59-го Військово-мобільного госпіталю, що забезпечує оперативно-тактичне угруповання “Луганськ”. Протягом декількох днів військові лікарі оглядають армійців і ніколи не відмовляють кримчанам.
За словами посадовців селищної ради, взимку, коли автошляхи сильно перемітає снігом, а потім їх розмиває відлигою, воїни-піхотинці перевезли до стаціонарних лікарень чимало мешканців із серйозними захворюваннями, а також допомогли населеному пункту із доставкою їжі та продуктів першої необхідності. 

Прес-центр штабу АТО

Про Захід