Закарпатська облрада звернулася до керівництва держави з проханням припинити економічні зв’язки з Росією

Опубліковано:

Сьогодні, у четвер 16 березня, Закарпатська обласна рада зібралася на позачергове засідання, щоб прийняти звернення до керівництва країни з проханням припинити торгівельно-економічні зв'язки з Російської федерації.

Очікувано звернення було прийнято. Хоча, як зауважив голова облради Михайло Рівіс, після вчорашнього рішення РНБО про тимчасове припинення сполучення з окупованими територіями, звернення обласної ради втратило свою актуальність. Варто зауважити, що позачергове засідання проігнорувало чимало депутатів. Із 66 депутатів зареєструвалися лише 36 чоловік, згідно із письмовою реєстрацією.

Перед депутатами виступив один із ініціаторів цього звернення, ветеран АТО Микола Марчишак. З його слів тимчасове припинення торгівельних зв'язків із окупованими територіями, яке прийняла РНБО, це не те, чого домагаються активісти, оскільки вони виступають не за тимчасове припинення , а повну заборону товарообміну із окупантом – Російською федерацією, а також окупованими територіями України. Крім того, Марчишак запропонував звернутися йдеться щодо створення тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді для розслідування конфліктних ситуацій між поліцейськими та учасниками блокади на Сході України. В підсумку звернення було прийнято одноголосно.

“Про Захід”

Про Захід