В Ужгороді пройде ІІІ виставка-конкурс «Світ писанки»

Опубліковано:

6 квітня о 16.00 год. в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкриється ІІІ виставка-конкурс “Світ писанки”, що у передвеликодні дні вже третій рік поспіль буде тішити наших краян та гостей міста. Її мета – популяризація та розвиток писанкарських традицій на Закарпатті, ознайомлення з різновидами розпису писанки, відтворення її автентичних зразків, звернення уваги і пошани до українських народних традицій та звичаїв.

До участі у виставці запрошуються майстри, які працюють у традиційних писанкарських техніках (воскова, шкрябанка, мальованка й ін.). Один учасник може подати на виставку 10 та більше писанок. За результатами виставки готуватиметься каталог-альбом, а найкращі експонати будуть нагороджені призами в трьох номінаціях “Традиційна писанка”, “Авторська писанка”, “Новаторське рішення”. Окрім того, роботами, що переможуть у конкурсі, автори зможуть поповнити фондові збірки Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту (за бажанням).

Для участі у виставці необхідно надіслати декілька фотографій з писанками на електронну адресу музею ([email protected]) чи в повідомленнях соціальної мережі Facebook (сторінка Ужгородський скансен).

Писанки на виставку приймаються до 3 квітня. Поспішайте долучитися до створення великоднього настрою у нашому місті, інформує Закарпатський музей народної архітектури та побуту.

Про Захід