Закарпаття стає центром весільного туризму

Опубліковано:

Закарпаття має всі шанси стати незабаром центром для весільного туризму. Молодята з усієї України, які останнім часом для освідчення та весільних церемоній обирають закордон, все частіше завертають увагу на “закарпатську екзотику”. І якщо для приїжджих природна краса регіону, європейський сервіс, позитивний настрій, створений для кожного гостя, – екзотика, то для закарпатців – це стиль життя. З ним вони готові ділитися з кожним.

Рік тому в урочищі Воєводино на Закарпатті, на території відомого однойменного курорту, офіційно відкрили унікальний парк Шенборна. Чудові краєвиди, незвичні туристичні та історичні родзинки, над якими кілька місяців працювала фахова команда митців та науковців викликали справжній фурор. До “Воєводино” почали приїжджати не тільки на відпочинок, але й за новими враженнями, позитивними емоціями і навіть заради простих прогулянок парком, який повністю відтворює часи Австро-Угорської імперії, коли і жили Шенборни.

Особливо вподобали місцину молодята та сімейні пари. Буквально за рік “Воєводино” із створеним парком Шенборна стало унікальним осередком для романтиків та привабило усіх, хто хоче, аби сімейні торжества (найчастіше це весілля), запам'яталися на все життя.

“Українці з різних куточків держави вже не хочуть відпочинку та екзотики за кордоном, вони “розпробували” наше Закарпаття, – каже Федір Шандор, відомий туризмознавець. – І закарпатці теж зрозуміли, що у нас є точки із справжнім європейським сервісом, креативом, вже не кажучи про красу природи та туристичні принади. За рік, що минає ми спостерігаємо таке явище, як весільний туризм: молоді з різних областей приїжджають у “Воєводино”, щоб саме на нашій території провести торжество та почати писати історію своєї сім'ї”.

За словами Катерини Маршал, представниці курорту “Воєводино”, за цей рік у “Воєводино” відслідкували справжній бум на весілля. “Додам, що ми пропонуємо все в комплексі: від романтичного освідчення на острові серед парку, з шампанським, скрипалем, виїзною вечерею, до урочистого розпису, вінчання у церкві у знаковому місці – сімейному Храмі, церкві Святої Великомучениці Катерини, весільного торжества в одному з кількох ресторанів курорту на вибір та багато іншого,- розповідає Катерина. – Але і це ще не все! У нас вже хрестять дітей пари, які відгуляли весілля. А батьки молодят відзначають річниці власних весільних дат. Тобто проводимо всі цикли життя сім'ї: від найпершого її кроку – до збільшення та зростання”.

У річницю відкриття парку Шенборна у Воєводино вирішили подивувати гостей та туристів: провели ..весільну церемонію! Із щасливими нареченими, урочистим розписом, шампанським, прогулянкою в кареті по осінньому парку! Щоправда роль молодят зіграли ужгородські студенти, а в ролі гостей були експерти весільної справи з усієї України, а також гості краю. Організатори кажуть: українці починають відмовлятися від пошуку незвичних місць для весілля і обирають Закарпаття. Тим більше, що тут пропонують повний комплекс послуг і можливість відчути себе у серці справжньої Європи.


Про Захід