БК “Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ” переміг франківський “Вамбуд”

Опубліковано:

11 – 12 березня в оновленому спорткомплексі Ужгородського Національного університету відбувся 4 тур другого кола Чемпіонату України з баскетболу  серед чоловічих команд групи “Захід”.
Баскетбольний клуб “Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ” приймав минулорічного чемпіона Івано-Франківський “Вамбуд”, тож ігри обіцяли бути цікавими!
З перших хвилин першої гри команди почали активно грати в нападі про що і свідчить рахунок першої чверті 19-17 на користь ужгородців. В 2 чверті господарі застосували зонний захист який приніс свої плоди , в результаті перша половина гри закінчилася з рахунком 37-27. Друга половина гри пройшла за рівної боротьби , але ужгородці не підпускали франківців ближче десяти очок і довели гру до логічного завершення 72-59.
З перших хвилин другої зустрічі команди почали  агресивно діяти на обох сторонах майданчика про що свідчить велика кількість фолів та пробитих штрафних, але перша чверть залишилася за господарями 20-15. Другу чверть активніше почали гості , які і пішли на перерву з 2 очковою перевагою 40-38. Третя чверть пройшла за рівної боротьби але кілька втрат дозволили суперникам трохи відірватись в рахунку , у підсумку чверть закінчилася з рахунком 55-59. Початок четвертої чверті знову залишився за гостями  і менш чим за три хвилини до кінця рахунок зустрічі був 66-78 на користь Франківців, але вчастно взятий тайм аут, після якого  ужгородці застосували зонний пресинг, який змусив гостей робити втрати та поспішні атаки, чим господарі вдало користувалися, і за 7  секунд до кінця, закинувши чергові два очки  ужгородці програвавши 1  очко, застосували тактику фола. і поставили на штрафну лінію лідера команди гостей Івана Рожака, який забив перший штрафний і промахнувся в другій спробі, після чого   ужгородці підібрали м'яч і віддали на Антона Іванину, який точним трьохочковим кидком   разом з сиреною відправив м'яч у кошик, чим і приніс перемогу з рахунком 81-80.  Перед останнім туром групового етапу, який відбудеться в м.Калуш 25-26 березня, ужгородці займають перше місце в групі з показником 14 перемог та 4 поразки.
  Це були перші Офіційні ігри ,які відбулися  в оновленому СК УЖНУ. Закарпатська обласна Федерація  висловлює величезну  подяку Президенту Федерації баскетболу України  Бродському Михайлу Юрійовичу за допомогу в придбанні професійних баскетбольних конструкцій.

Олександр Зубковський

Про Захід