У закарпатських школах будуть нові меблі

Опубліковано:

21 жовтня відбулося засідання профільної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, нацменшин та інформаційної політики облради, яку очолює професор Микола Вегеш. Порядок денний склало декілька актуальних для життєзабезпечення краю питань. Серед них – про затвердження переліку загальноосвітніх закладів для постачання комплектів шкільних меблів для учнів перших класів у 2014 році.

Для потреб області придбано за кошти обласного бюджету 300 комплектів. В один комплект входить 15 столів учнівських з полицею чи то парт, 30 учнівських стільців. Все це – для учнів перших класів. Їх, звісно, доставлять до “пунктів призначення” згідно із заявками з міст і районів. Члени комісії розподілили комплекти і затвердили остаточний перелік навчальних закладів.

Не обійшли увагою депутати і виконання важливого рішення облради від 30 вересня 2014 про програму переходу бюджетних установ Закарпаття на альтернативні джерела енергії. Йдеться про продовження робіт по заміні газових котлів на універсальні, які працюють на дровах, пелетах. На зниження залежності краю від використання дорогоцінного російського газу державою виділено 14, 6 млн. грн. субвенції. Вона буде розподілена на всі райони та міста краю, які підготували відповідну проектно-кошторисну документацію щодо заміни газових котлів на твердопаливні.

Як показав аналіз стану справ, в окремих районах проектно-кошторисна документація готова, в інших – проходить експертизу, а десь – у стадії виготовлення. Тому члени комісії настійливо рекомендували відділам та управлінням освіти прискорити виготовлення згаданої документації.
Розглянули депутати колективні листи заявників, звернення окремих управлінь і творчих організацій.

Прес-служба облради


Про Захід