Віктор Щадей не підписував розпоряджень про проведення сесії

Опубліковано:

 Про це у коментарі Zaholovok.com.ua повідомив в.о. міського голови Віктор Щадей.

“Мені відомо про плани деяких моїх опонентів зібрати сесію, щоб відправити мене у відставку напередодні виборів, але ніяких розпоряджень про проведення сесії я підписувати найближчими днями і не збирався”, – прокоментував політик.
Він також розповів, що наступна сесія запланована, згідно графіку, на першу декаду листопада і офіційно ніяких листів про проведення сесії не надходило.
Інформацією про необхідну кількість зібраних підписів для позачергової сесії Віктор Щадей не володіє, але зазначив наступне:
“Якщо буде такий лист, то згідно законодавства сесія буде, але там дається проміжок 10 днів, тобто не можна навіть говорити, що сьогодні якась сесія буде. Хіба вже депутати самі вирішать зібратися. Але ніяких офіційних листів не було”.

“Можливо, що деякі опоненти, які сплять і бачать, як мене зняти , вирішили не чекати виборів, а діяти під шумок виборчої кампамії. Попередньо я знав, що у них такі лани є. Але вони після виборчої кампанії мене хотіли знімати. Ну вирішили, може, пришвидшити події якось”, – припустив в.о. мера.

Натомість ті ЗМІ, які є власністю так званих опонентів Віктора Щадея пишуть, що новина про позачергову сесію є хитрим піар-ходом перед виборами.

Нагадаємо, вчора депутат Павло Чучка оприлюднив інформацію про те, що частина депутатів міськради хоче зібрати позачергову сесію, аби зняти Віктора Щадея з посади.


Про Захід