В Ужгороді збудують об'їзну дорогу

Опубліковано:

 Проект маршруту пролягає від вул. Собранецької, в районі митного поста, до перехрестя вулиць Загорської – Баб'яка.

Транспортний потік через центральну частину міста досяг критичної межі, будівництво ж нового шляху допоможе розвантажити вулиці від транзитного транспорту, який спричиняє затори та руйнування асфальтового покриття.

Маршрут майбутньої ділянки об'їзної дороги пролягатиме від вул. Собранецької, в районі митного поста, до перехрестя вулиць Загорської – Баб'яка. Розробка проектно-кошторисної документації цієї ділянки дороги потребує закладення коштів у бюджет міста на наступний рік. У подальшому джерелами фінансування мають стати кошти з державного бюджету, а також допомога Міністерства фінансів Словаччини, яке може виділити на розвиток прикордонної інфраструктури від 10 до 30 млн. євро, з умовою взяття частини коштів у кредит.

“За статистикою в Ужгороді на тисячу людей припадає понад 400 автомобілів. Ця цифра є критичною для міста. Дотепер не було системного аналізу руху транспорту, і назріла потреба вивільнити важливі артерії дорожнього руху, щоб не виникало заторів”, – наголосив голова робочої групи, заступник в. о. міського голови Ярослав Шафарь.

Наразі проводяться перемовини міської влади з керівництвом Чопського прикордонного загону та “Міжнародного аеропорту Ужгород”, аби під час прокладення дороги були дотримані всі допустимі відстані для посадки літаків та гарантування прикордонної безпеки.

Ольга Палош, газета “Ужгород”


Про Захід