“Правий сектор” розкрив нелегальний кар'єр під Ужгородом

Опубліковано:

21 жовтня, на гарячу лінію Правого Сектору Закарпаття звернувся громадянин, який повідомив, що в лісі поблизу с.Оріховиця проводиться незаконний видобуток каменю. Чергова група Правого Сектору виїхала на місце і зафіксувала факт. Групою було затримано організаторів та робочих, а також транспорт, яким вивозився крадений камінь.

Пізніше на місце прибув керівник силового блоку закарпатського Правого Сектору Руслан Каганець, який і викликав на місце події слідчу групу ужгородського РВ.
Під час спілкування із організаторами та виконавцями цього злочинного нищення природних ресурсів з'ясувалося багато цікавих обставин. Зокрема, видобуток каменю на території військового лісництва вівся вже більш як 2 місяці. Із працівниками міліції, лісником та військовою прокуратурою організатором цієї крадіжки все було “погоджено”.

Їх діяльності ніхто не заважав, машини пропускалися безперешкодно, навіть був оформлений якийсь адмінпротокол для відводу очей. Видобувалося та вивозилося щоденно по 3-5 куб.м. природного каменю. Робочим, без будь-яких документів, виплачувалося по 200 грн за куб.м.

Наразі, слідчо-оперативною групою ужгородського РВ даний факт зафіксовано та відібрані всі пояснення, транспортний засіб вилучено. Справу взято на контроль силового блоку ПС та особисто Р.Каганцем.

Прес-центр
Правого Сектору Закарпаття


Про Захід