Що міліціонери робили в іршавській школі

Опубліковано:

 А ті у відповідь показали правоохоронцям виставку “Україна – єдина країна”.

Заступник начальника сектору дільничних інспекторів Іршавського райвідділу міліції майор Неля Звонар провела профілактичну бесіду з учнями старших класів.

В Імстичівській ЗОШ навчається 280 учнів та працює 46 викладачів. Перед початком зустрічі адміністрація та учні школи показали правоохоронцям свою виставку “Україна – єдина країна”, де діти намалювали, якою вони хочуть бачити Україну.

 Майор міліції Неля Звонар озвучила статистику кримінальних правопорушень, скоєних неповнолітніми, розповіла як правильно поводитись на вулиці з незнайомими людьми, як уникати небажаних ситуацій тощо.

Особливу увагу було звернуто на проведення урочистих та святкових заходів у школі, під час яких слід вжити невідкладних заходів щодо недопущення випадків неправомірної поведінки учнів, вживання ними алкогольних напоїв та куріння.

Учні залишились задоволені почутим, адже вони мали можливість задати питання і почути відповіді від правоохоронців. Наостанок директор школи Іван Добра подякував правоохоронцям за цікаву бесіду.
Віта Горзов, Іршавський РВ УМВС


Про Захід